منفیمثبت (+2 rating, 2 votes)

استاندار سمنان از پروژه های مسکن مهر مهدیشهر دیدن کرد.

 

ساخت ۱۰۴۴ واحد مسکونی جدید در مجموعه های مسکن مهر شهرستان مهدیشهر

به گزارش ایسنا مهدیشهر ، عباس رهی استاندار سمنان ظهر امروز ۱۹ مرداد ماه در جلسه شورای مسکن استان سمنان که در محل فرمانداری شهرستان مهدیشهر برگزار شد، با اشاره به سرعت ساخت واحد های مسکن مهر در استان خاطر نشان کرد : تمامی واحد های مسکن مهر اعم از صنعتی ساز ، سنتی ساز و خود ساز تا پایان سال به تمامی متقاضیان واگذار خواهد شد .

رهی با مثبت ارزیابی کردن ساخت واحد های مسکن مهر در شهرستان مهدیشهر، ضمن تشکر از پیمانکاران این پروژه ها، بر تسریع در ساخت این واحد ها تاکید کرد.

در ادامه بنا زاده رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان ، تعداد متقاضیان تایید شده مسکن مهر شهرستان مهدیشهر را ۱۲۷۶ نفر برشمرد و خاطر نشان کرد : تاکنون ۱۶۹۶ پروانه ساخت واحد های مسکن مهر در شهرستان مهدیشهر صادر شده است. وی افزود : ساخت واحد های صنعتی ساز در شهرهای مهدیشهر ، شهمیرزاد و درجزین با ۷۵% پیشرفت فیزیکی همراه بوده است.

همچنین عیسی فاضلی فرماندار شهرستان مهدیشهر ساخت واحدهای مسکن مهر را از اهداف مهم دولت در این شهرستان دانست و خاطر نشان کرد : به حول قوه الهی این واحد ها با تمام قوا در حال ساخت بوده و به محض آماده شدن به نوبت به متقاضیان واگذار خواهد شد.

در این جلسه ساخت ۱۰۴۴ واحد صنعتی ساز جدید در شهرستان مهدیشهر به تصویب رسید که از این تعداد ۷۴۴ واحد در مهدیشهر ، ۲۰۰ واحد در شهمیرزاد و ۱۰۰ واحد در شهر درجزین احداث خواهد شد.

 -————————–

۹ دیدگاه

 1. مدیر محترم سایت لطفا” از کم کاری شورا و شهردار هم بنویسید ما خیلی عقب از شهرهای دیگر هستیم واقعا” کاری نمیکنندشما را خدا یه کاری بکنید اینها را راه بندازید از شما انتظار داریم ممنون

  نظر شما ؟ Thumb up 3 Thumb down 0

 2. ذوالفقاری : - پاسخ به این دیدگاه

  طرح بسیار خوبی را آقای سنگسری بیان کردند لازم است در این خصوص قلم بزنید که ما خیلی داریم عقب گرد میکنیم الان شاید حدود ۲ سال است که شهرداری کار عمرانی ندارد

  نظر شما ؟ Thumb up 3 Thumb down 0

 3. واقعا طرح سوال خوبی است شورا را باید راه انداخت و با فشار از آن کار کشید و یا دو نفر از آنان که خانواد هایشان یکی در سمنان و دیگری در تهران هستند آنان را مجبور به استعفایا استیضاکرد تا دو نفر دیگر جایگزین شوند

  نظر شما ؟ Thumb up 2 Thumb down 1

 4. آقای تبیانیان آقای ذوالفقاری عزیز!بخدا انصاف نیست ندونسته درباره مسئلینمون حرف بزنیم.شمایی که ادعامیکنی شهرداری کار عمرانی نمیکنه تابحال به شهر یک نگاه دقیق انداخته ای؟؟؟؟

  نظر شما ؟ Thumb up 0 Thumb down 3

 5. خدا وکیلی شهرداری چند تا کار راهسازی خوب داره انجام میده. همین بلوار و پل کوه دانشگاه و جاده غنچه انگوری و جاده چیک چیک لوبار و بلوار اول شهر اگر زودتر ساخته بشه کلی شهرو جلو میندازه.

  نظر شما ؟ Thumb up 1 Thumb down 1

 6. ما که حسود نیستیم خدایی چند تا کاری که الان شهرداری در حال انجام است را نام ببرید نه مربوط به سنوات گذشته مانند گورستان – ترمینال و آبشار و …( در حال حاضر )

  نظر شما ؟ Thumb up 2 Thumb down 0

 7. یک مهدیشهری : - پاسخ به این دیدگاه

  علیرضا فکر کنم پاتو هنوز از طالب آباد اونورتر نذاشتی ؟؟ شهرهای دیگه رو ببینی میفهمی درد مردم ما چیه .همین شهمیرزاد خودمون با ۷-۸ هزارنفر جمعیت داره بازار روز میزنه !! اونوقت ماها چندساله نتونستیم حتی همون برج تجاری شهرداری رو به نتیجه برسونیم
  از همه بدتر هنوز نتونستیم شهر خودمونو درست و حسابی معرفی کنیم.
  خدا رو شاهد میگیرم بیشتر گردشگرای مسیر شمال فکر می کنن سنگسر یه شهرک کوچیکه کنار شهمیرزاد !! باید به اون روابط عمومی مدال داد که کاری کرده سنگسر ۳۰هزار نفری در مقابل یه شهر ۱۰ هزار نفری شهرک به نظر برسه!!
  همینطوری میشه که چهار تا مدیرکل ….. با شنیدن همین اراجیف میان میشن مشکل اصلی رشد و توسعه شهر ما اشکال از خود ماست نه از غربا

  نظر شما ؟ Thumb up 2 Thumb down 0

 8. سلام
  درد این شهر یکی و دوتا نیست . چوبی که می خوریم از ناحیه خودمان است .
  شورای شهر ، با ترکیب عجیب و باورنکردنی اش برآیند آرای خودمان است .
  شهردار را شورایی انتخاب می کند که با آرای خودمان مشروعیت یافته است ، پس شهردار آبشارساز فعلی را خودمان انتخاب کرده ایم ، منتهی با یک واسطه .
  گویی همه چیز این شهر در گردشگری خلاصه شده ! و همه کارهای عمرانی شهر که علی القاعده باید در راستای خدمت رسانی به شهروندان انجام گیرد ، فدای مسابقه ای به نام جذب گردشگر شده است . ای کاش این مسابقه ثمری برای مردم شهر داشت . آیا تا کنون از خود پرسیده ایم هزینه پنجاه میلیون تومانی برق ماهانه پارک آبشار مهدیشهر از چه ناحیه ای تامین می شود ؟ بهتر است بدانید این هزینه از محل درآمد سرانه شهروندان مهدیشهری تامین می شود ! آیا این همه هزینه برای احداث پارک آبشار نباید یک ریال بازدهی برای مردم شهر می داشت ؟ این فقط یک قلم از هدردادن بیت المال است .
  از شهرداران دیگر یاد بگیرند . دیگران بدون صرف هزینه های کلان سودها و درآمد های کلان نصیب مردم میکنند ، اما شهردار ما نه تنها از این فرصت ها برای بهبود درآمد سرانه شهری استفاده نمی کند، بلکه به درآمد حاصل از مشارکت مردم چوب حراج می زند !
  آیا وقت آن نرسیده است که شورای شهر برای دوسال آینده ، شهردار شایسته و کارآمدی را بر این مسند بنشاند ؟
  مهدیشهر به یک شهردار بومی و جسور نیاز دارد .

  نظر شما ؟ Thumb up 3 Thumb down 0

 9. به هر طریق ما دوست داریم مهدیشهر رشد پیدا کنه و انتظار ما از شهردارو شورا نیز بیش از اینهاست خدایی شورای ما همدلند اما پیر و فرسوده اند باید بیشتر در راه سازندگی سنگسر خدمت کنند و یا بفکر شهردار جدید و پرتوان باشند

  نظر شما ؟ Thumb up 2 Thumb down 0