منفیمثبت (+2 rating, 2 votes)

استاندار سمنان از پروژه های مسکن مهر مهدیشهر دیدن کرد.

 

ساخت ۱۰۴۴ واحد مسکونی جدید در مجموعه های مسکن مهر شهرستان مهدیشهر

به گزارش ایسنا مهدیشهر ، عباس رهی استاندار سمنان ظهر امروز ۱۹ مرداد ماه در جلسه شورای مسکن استان سمنان که در محل فرمانداری شهرستان مهدیشهر برگزار شد، با اشاره به سرعت ساخت واحد های مسکن مهر در استان خاطر نشان کرد : تمامی واحد های مسکن مهر اعم از صنعتی ساز ، سنتی ساز و خود ساز تا پایان سال به تمامی متقاضیان واگذار خواهد شد .

رهی با مثبت ارزیابی کردن ساخت واحد های مسکن مهر در شهرستان مهدیشهر، ضمن تشکر از پیمانکاران این پروژه ها، بر تسریع در ساخت این واحد ها تاکید کرد.

در ادامه بنا زاده رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان سمنان ، تعداد متقاضیان تایید شده مسکن مهر شهرستان مهدیشهر را ۱۲۷۶ نفر برشمرد و خاطر نشان کرد : تاکنون ۱۶۹۶ پروانه ساخت واحد های مسکن مهر در شهرستان مهدیشهر صادر شده است. وی افزود : ساخت واحد های صنعتی ساز در شهرهای مهدیشهر ، شهمیرزاد و درجزین با ۷۵% پیشرفت فیزیکی همراه بوده است.

همچنین عیسی فاضلی فرماندار شهرستان مهدیشهر ساخت واحدهای مسکن مهر را از اهداف مهم دولت در این شهرستان دانست و خاطر نشان کرد : به حول قوه الهی این واحد ها با تمام قوا در حال ساخت بوده و به محض آماده شدن به نوبت به متقاضیان واگذار خواهد شد.

در این جلسه ساخت ۱۰۴۴ واحد صنعتی ساز جدید در شهرستان مهدیشهر به تصویب رسید که از این تعداد ۷۴۴ واحد در مهدیشهر ، ۲۰۰ واحد در شهمیرزاد و ۱۰۰ واحد در شهر درجزین احداث خواهد شد.

 -————————–