منفیمثبت (+1 rating, 1 votes)

سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن ثابت در مهدیشهر راه‌اندازی شد .

مهدیشهر نیوز -  سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض تلفن ثابت از طریق شماره ۱۸۱۸ ، امروز در مهدیشهر و دیگر مراکز شهرستان های استان سمنان راه‌اندازی شد . به منظور تحقق دولت الکترونیک و ترغیب شهروندان به سمت استفاده از خدمات الکترونیکی شرکت مخابرات استان سمنان به راه‌اندازی سامانه تلفنی ۱۸۱۸ اقدام کرده است.

به گزارش خبرگزاری فارس با راه‌اندازی این سامانه پیام‌رسان، مشترکان می‌توانند علاوه بر پرداخت غیرحضوری هزینه قبوض از وضع صورتحساب خود به شکل شنیداری مطلع شوند.
از دیگر مزایای و قابلیت‌های سامانه ۱۸۱۸ می‌توان به امکان پرداخت صورتحساب برای دارندگان کارت‌های شبکه شتاب با ارائه رمز دوم کارت و بدون نیاز به قبض، اعلام نبود بدهی مشترک بلافاصله پس از پرداخت و پخش صوتی اطلاعات مندرج روی صورتحساب اشاره کرد. با راه‌اندازی این سامانه مشترکان تلفن ثابت در شهرهای سمنان، شاهرود، دامغان، گرمسار و مهدیشهر می‌توانند سریع و مطمئن بدون پرداخت هزینه اقدام به پرداخت قبوض تلفن خود و از وضع صورتحساب خود اطلاع پیدا کنند.

-———————————-

مهدیشهر نیوز – آشنایی با سامانه ۱۸۱۸ : مشترکان می توانند به کمک تماس با شماره ۱۸۱۸ وارد سامانه شده و با اطلاعاتی که از طریق تلفن گویا دریافت می کنند بعد از شماره گیری شماره خود ، صورتحساب میان دوره ، آخرین دوره و دوره های قبل خود را دریافت کنند. همچنین کاربران این سامانه می توانند پس از ارایه رمز کارت شتاب و رمز دوم خود مبالغ قبوض را حتی در صورت دریافت نکردن قبض پرداخت کنند. ارایه این سرویس گامی در جهت ایجاد دولت الکترونیکی است و استفاده فراگیر مردم از آن می تواند موجب صرفه جویی در زمان و هزینه آنها شود.