منفیمثبت (+12 rating, 12 votes)

مهدیشهر در انتظار آغاز عملیات استخر دانش آموزی

مهدیشهر نیوز – در حالی که مصوبه احداث استخر دانش آموزی در شهرستان های استان روند اجرایی شدن را طی می کند، در شهرستان مهدیشهر این پروژه همچون دیگر پروژه های مهم و اجرایی نشده و حتی حذف شده ! به مسیر نامناسب و عجیبی هدایت می شود!

به گزارش سایت دفتر امام جمعه مهدیشهر، حضرت حجة الاسلام و المسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر در دیدار مدیر کل آموزش و پرورش استان سمنان و جمعی از معاونین و کارکنان اداره آموزش و پرورش استان و شهرستان مهدیشهر گفت: تحول بنیادین در آموزش و پرورش وقتی محقق خواهد شد که نیروی انسانی متعهد و با معرفت دینی در آن خدمت نمایندو تعلیم و تعلم جایگاه انبیاءالهی است و انبیاء مهمترین  ویزگیهایشان اخلاص و خدمت برای خدا بود و این مهم وقتی تحقق پیدا می کند که انسان قیمت خودش رابفهمد و خودش را برای خدا هزینه کند. امام جمعه مهدیشهر در این دیدار گفت با توجه به مصوبات دور سوم ریاست محترم جمهوری اسلامی مبنی بر احداث استخر ویژه آموزش و پرورش در مراکز شهرستانها خواستار عملیاتی شدن هر چه سریعتر این مصوبه شد و گفت از آنجاییکه زمین آن نیز تهیه شده لذا ضروری است این مهم هر چه سریعتر در جهت خدمت رسانی به قشر فرهنگیان محقق گردد. امام جمعه مهدیشهر نیز ایجاد مدارس نمونه دخترانه و پسرانه در مقطع دبیرستان و همچنین اجرایی شدن مصوبات دور سوم ریاست محترم جمهوری به مهدیشهر را خواستار شد.

بنائیان سفید مدیر کل اداره آموزش و پرورش استان سمنان در راستای تحول بنیادین آموزش و پرورش همکاری و راهنمایی و رهنمودهای لازم را از ائمه جمعه و جماعات خواستار شد.و تقاضا نمود جهت هر چه بهتر انجام شدن کارهای پرورشی که مقدم بر آموزش می باشد ائمه جمعه که نمایندگان ولی فقیه در شهرستانها هستند آموزش و پرورش را یاری نمایند وی گفت با توجه به بیداری اسلامی در کشورهای مختلف جهان و قیام وال استریت حضور هر چه باشکوهتر فرهنگیان و دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳ آبان را خواستار شد.

مهدیشهر نیوز – امیدواریم اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، توصیه امام جمعه محترم مهدیشهر را هر چه سریعتر عملی نماید تا بدین وسیله اعتماد از دست رفته مردم ولایت مدار مهدیشهر را بازیابد.

اما با کنار هم گذاشتن مسائل یکسال گذشته شهرستان مهدیشهر، ایجاد اخلال در روند مصوبات مهم مهدیشهر، چراغ سبزهای پنهانی، شکل دادن ارتباطات غیر رسمی و دلسرد کردن مردم صبور مرکز شهرستان، نسبت به آینده این شهر، بایستی وضعیت مهدیشهر را کاملا اورژانسی دانست. ورود بازرسان کشوری و مسئولان عالی اجرایی و قضایی به مسائل پشت پرده و ارزیابی عملکرد ضعیف مسئولان، مهمترین کاری است که در این برهه انتظار می رود.

مهدیشهر نیوز بزودی مطالب مهمی را پیرامون شیوه برخورد مسئولین با مسائل شهرستان و نتایج آن، منتشر و قضاوت را به مردمان صبور و شریف شهرستان واگذار می کند.