منفیمثبت (+7 rating, 7 votes)

کارت زرد “سنگسرامروز” به مسئولان استان سمنان

سرویس خبری مهدیشهر نیوز – سایت سنگسرامروز در واکنش به تضییع حقوق مهدیشهر، به مسئولان استان کارت زرد داد ! این سایت در تازه ترین مطلب خود به بررسی پروژه استخر شنای دانش آموزی مهدیشهر پرداخته است که به طرز اعجاب آوری، به سوی حذف شدن می رود !

به گزارش خبرنگار مهدیشهر نیوز، سایت تحلیلی سنگسرامروز با درج مقاله ای تحت عنوان “پروژه استخر شنای دانش آموزی” یا ” پروژه حذف استخر شنای دانش آموزی” ؟ به بررسی مسائل اخیر مهدیشهر پرداخت و با تحلیل ماجراهای پس از کناره گیری منوچهر مستخدمین حسینی از ریاست شورای اسلامی شهر، پافشاری مسئولان ارشد استان در حذف پروژه استخر شنای دانش آموزی مهدیشهر را به نقد کشید.

سنگسرامروز با انتقاد از برخورد دوپهلوی مسئولان استان می نویسد:  ….. دردناک ترین بخش این ماجراها، بی اعتنایی کامل مسئولان استان به سوالات و مسائل مطرح شده از سوی مردم مهدیشهر بود.  همین مسئولان محترم که پروژه مهم بیمارستان ۶۴ تختخوابی و پروژه دانشکده منابع طبیعی مهدیشهر (مصوبه دور سوم) را (ظاهرا) به دلیل اختلاف نظر مردم بر سر محل تاسیس، چندین ماه به تاخیر انداختند (و هنوز هم مشخص نیست کلنگ این دو پروژه چه زمانی به زمین زده میشود)  این بار نشان دادند که گویی نظر مردم برایشان اهمیتی ندارد !

این سایت در بخش دیگری از مقاله خود ، با اشاره به انتظارات مردم می نویسد : ” این روزها مردم مهدیشهر به وعده های عملی نشده دولت در مهدیشهر می اندیشند. آنها می دانند که دولت صرف نظر از همه تنگ نظری ها و بی مهری های رایج در استان ها، پروژه های عادلانه ای را برای جای جای ایران اسلامی تصویب می کند، اما چه مشکلی با مهدیشهر وجود دارد، که در مسیر اجرای پروژه های مصوب این شهر سنگ اندازی و مانع تراشی می شود؟ ”
خواندن این مقاله را به دلسوزان مهدیشهر توصیه می کنیم. بخوانید و به دیگران هم اطلاع دهید :

 “پروژه استخر شنای دانش آموزی” یا “پروژه حذف استخر شنای دانش آموزی” !