منفیمثبت (+10 rating, 10 votes)

موضع قاطع پارلمان شهری : مخالفت با درخواست استعفای منوچهر مستخدمین حسینی

سرویس خبری مهدیشهر نیوز – سرانجام پس از گذشت ۱۵ روز از کناره گیری منوچهر مستخدمین حسینی از ریاست شورای شهر، اعضای این شورا درخواست وی را رد، و برادامه فعالیت او در پست ریاست شورای شهر تاکید کردند.

امام وردی نورانی نایب رییس شورای شهر، شب گذشته در گفتگو با خبرنگار مهدیشهر نیوز، موضوع استعفای مستخدمین حسینی را از چالش های مهم چند هفته اخیر خواند و در باره دلایل تصمیم اعضای شورا مبنی بر رد درخواست وی گفت : این تصمیم پس از آن اتخاذ شد که حجت الاسلام والمسلمین بارانی امام جمعه مهدیشهر از محل تریبون نماز جمعه، ضمن تاکید بر اجرایی شدن پروژه های شهر، به منوچهر مستخدمین توصیه کرد در تصمیم خود تجدید نظر کند و استعفای خود را پس بگیرد.
نورانی حمایت های مردمی را دراتخاذ رویکرد قاطع اعضای شورای شهرموثردانست و افزود : مراجعات مکرر معتمدین شهر، مجمع شاهد، نمایندگان گروه ها و تشکل های مردم نهاد به شورای شهر و حمایت آنان از موضع گیری منوچهر مستخدمین حسینی در دفاع از مصوبات هیات دولت در مهدیشهر، ازدیگر دلایل حمایت اعضا و ابقای وی در جایگاه رییس شورای شهر بوده است.
گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر مهدیشهر در جلسه شامگاه چهارشنبه ۱۶ آذر۹۰ با حمایت یکپارچه از مواضع منوچهر مستخدمین حسینی در دفاع از مطالبات مردم و پیگیری مصوبات هیات دولت در مهدیشهر، از وی خواستند وظایف نمایندگی مردم درجایگاه رییس شورای شهر را با قدرت ادامه دهد.

همچنین نمایندگان شورای شهر با ارسال نامه ای به دفتر امام جمعه مهدیشهر، از موضع برحق حجت الاسلام والمسلمین بارانی در قبال مطالبات مردم سپاسگزاری کردند.

حق نشراستفاده از این مطلب تنها با ذکر نام منبع (مهدیشهر نیوز) بلامانع است.