منفیمثبت (به این مطلب رای بدهید!)
ادامه واکنش ها به شایعه تغییر در ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر:

واکنش مهندس خسروی به شایعه جابجایی مهندس پاکزادیان

مهندس علیرضا خسروی نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به دکتر دانشجو ریاست دانشگاه آزاد اسلامی کشور، خواستار بررسی ویژه پیرامون شایعه تغییر رئیس دانشگاه آزاد واحد مهدیشهر شد.

به گزارش مهدیشهر نیوز، خسروی این نامه را در پاسخ به تقاضای دفتر فرهنگی مذهبی پیروان ولایت (فدائیان رهبر) نوشته و از دکتر دانشجو درخواست کرده شایعه تغییر در ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر را مورد بررسی ویژه قرار داده و اقدامات بایسته را مبذول کند.
دفتر فرهنگی مذهبی پیروان ولایت (فدائیان رهبر) مهدیشهر با ارسال نامه ای به مهندس خسروی ضمن ابراز نگرانی از انتشار زمزمه هایی در خصوص تغییر مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر، نوشته است: “مهندس سید محمود پاکزادیان از مدیران رزمنده، ایثارگر، جانباز و کارآمد بوده و چند سال در خط مقدم جبهه های نبرد حق علیه باطل جدٌ و جهد نموده و با همان روحیه بسیجی و ایثارگرانه در دوران چهار ساله مدیریت خود در دانشگاه با درایت و ابتکار و خلاقیت و تلاش شبانه روزی جایگاه ممتازی برای این دانشگاه ایجاد و گوی سبقت را از دانشگاه های همتراز ربوده است.” این جمعیت در ادامه نامه خطاب به مهندس خسروی آورده است: “از محضر جنابعالی خواهشمندیم ابقا این مدیر لایق را از مقام عالی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی درخواست نمایید تا این اقدام ارتقا بیش از پیش آموزش عالی در منطقه را فراهم کند.
گفتنی است دفتر فرهنگی مذهبی پیروان ولایت (فدائیان رهبر) مهدیشهر ضمن ارسال نسخه ای از نامه خود، تصویر نامه مهندس خسروی را نیز به سایت مهدیشهر نیوز ارسال کرده و خواستار انتشار این خبر شده است. توجه خوانندگان محترم را به تصویر نامه مورد نظر جلب می کنیم:

مهدیشهر نیوز – همانگونه که پیش بینی می شد با توجه به محبوبیت مهندس پاکزادیان در نزد اقشار مختلف مردم مهدیشهر، گروه های مختلف، جمعیت ها و نهادهای مردمی مهدیشهر در چند روز اخیر رایزنی های متعددی را با مقامات ذیربط انجام داده و نشست های گوناگونی با شخصیت های تاثیرگذار کشور، استان و شهرستان برگزار کرده اند.
گفته می شود ارسال طومارها و نامه های متعدد از سوی اقشار مختلف مردم، دانشگاهیان و طیف های ارزشی جامعه مهدیشهر به منظور درخواست تجدید نظر در تصمیم احتمالی مسئولان دانشگاه ازاد اسلامی منطقه ۱۰ کشور، از جمله اقداماتی است که تاکنون توجه بسیاری از صاحب نظران را به خود جلب کرده است.
در این ارتباط تاکنون از سوی جمعی از اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاههای شهرستان مهدیشهر، خانواده های شهدا و ایثارگران، جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم مهدیشهر درخواستهایی مبنی بر ابقای مهندس محمود پاکزادیان برای مقامات عالی دانشگاه آزاد ارسال شده است:

طومار مردمی در مخالفت با تغییر مدیریت دانشگاه آزاد مهدیشهر

نامه خانواده ی شهدا و ایثارگران و اقشار مردم مهدیشهر

نامه جمعی از اعضای هیات علمی و اساتید دانشگاههای شهرستان مهدیشهر به مهندس خسروی

بیانیه جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر استان سمنان در حمایت از مهندس پاکزادیان

اطلاعات بیشتر در روزهای آینده منتشر خواهد شد. 

 

حق نشراستفاده از این مطلب تنها با ذکر نام منبع (مهدیشهر نیوز) بلامانع است.