منفیمثبت (+8 rating, 8 votes)
آغاز حرکت های مردمی :

اعتراض گسترده مردم مهدیشهر (سنگسر) به تجزیه شهرستان

سرویس خبری مهدیشهر نیوز- هزاران تن از مردم مهدیشهر (سنگسر) ساعتی پیش با برپایی تظاهرات آرام و مسالمت جویانه، اعتراض خود را به مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر اعلام کردند.هزاران تن از مردم مهدیشهر ساعتی پیش با برپایی تظاهرات آرام و مسالمت جویانه، اعتراض خود را به مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار مهدیشهر نیوز تظاهرکنندگان که در پیشاپیش آنان امام جمعه موقت مهدیشهر، تنی چند از اعضای شورای اسلامی دوره سوم، منتخبین شورای اسلامی دوره چهارم و معتمدین شهر نیز حضور داشتند، با سر دادن ندای ا… اکبر و شعار “ما ذوالفقار حیدریم فداییان رهبریم”، “مهدیشهری می میرد ذلت نمی پذیرد” ، “تجزیه شهرستان کار منافقین است”، “تجزیه شهرستان محال است محال است”، خواستار لغو مصوبه تجزیه شهرستان مهدیشهر شدند.
راهپیمایان پس از عبور از کوچه ها و خیابان های شهر، در میدان شهدای مهدیشهر گرد آمده و اعلام کردند تا لغو این مصوبه به اعتراضات خود ادامه داده و تحت هیچ شرایطی کوتاه نخواهند آمد.
در حین تظاهرات، اطلاعیه ای بین مردم توزیع شد که در بخشی از آن از معترضان خواسته شده بود با هوشیاری، متانت و احترام عمیق به خطوط قرمز و ارزش های برآمده از انقلاب خونبار اسلامی و پرهیز از رفتارهای شائبه آمیز، توطئه ها و دسیسه های بدخواهان را نقش برآب کنند.

گزارش تصویری تظاهرات امشب را ببینید:

 

حق نشراستفاده از این مطلب تنها با ذکر نام منبع (مهدیشهر نیوز) بلامانع است.