منفیمثبت (به این مطلب رای بدهید!)
فرماندار مهدیشهر خبر داد:

زمین هاکی مهدیشهر به زودی افتتاح می شود

سرویس ورزشی مهدیشهرنیوز – فرماندار مهدیشهر در تازه ترین مصاحبه خود از افتتاح قریب الوقوع زمین هاکی مهدیشهر خبر داد. 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) دفتر مهدی شهر، محمد رضا قنبری فرماندار مهدی شهر امکانات و اماکن ورزشی این شهرستان را بیش از نیاز سرانه جمعیتی این شهرستان دانست.
او که با روسای هیئت های ورزشی شهرستان مهدیشهر در محل فرمانداری سخن می گفت، مدیریت جامعه ورزشی را بسیار مشکل خواند و از  روسای هیئت ها خواست از مشکلات خسته نشوند و با برنامه ریزی مناسب و تشکیل اتاق فکر ،مشکلات را مرتفع و به ارتقای ورزش شهرستان کمک کنند.
قنبری با اشاره به اینکه شهرستان مهدیشهر در حوزه ورزش، از بیشترین اعتبارات نسبت به شهرستانهای دیگر استان برخوردار بوده است افزود: امکانات خوبی در ورزش داریم و اگر کمبودی احساس می شود از بی برنامگی و سو مدیریت است که از این امکانات به خوبی استفاده نشده است. فرماندار مهدیشهر با اشاره به افتتاح قریب الوقوع زمین هیئت هاکی شهرستان افزود : اگر نمی شود به همه هیئت ها رسیدگی کرد حداقل اجازه ندهیم هیئت هایی که اقدامات بسیار خوبی در سطح ملی داشتند پاسوز هیئت های دیگر شده و آنها هم زمینگیر شوند .
وی همچنین توجه بیشتر به ورزش بانوان را خواستار شد و اضافه کرد : باید به جمعیت ورزشی بانوان نیز توجه ویژه نموده و سالن مستقلی برای بانوان در نظر گرفته شود .
قنبری از روسای هیئت های ورزشی خواست تا مشکلات و برنامه های راهبردی هیئت های خود را نوشته و ارائه دهند تا پس از بررسی و با همکاری و همفکری هیئت ها نسبت به رفع آن اقدام شود .
 در ادامه این نشست حسین بابایی مسئول اداره ورزش و جوانان شهرستان مهدیشهر نیز گفت : اگر به ورزش اهمیت داده شود خیلی از مشکلات جامعه حل خواهد شد چرا که ورزش یکی از ارکان مهم سلامت جامعه است و سلامت جامعه نیز در گرو سلامت جوانان است.
بابایی پتانسیل ورزش شهرستان مهدیشهر به خصوص در رشته های هاکی ، کشتی ، دو میدانی ، هندبال و کوهنوردی را در سطح بالایی دانست و تصریح کرد : توقعات جامعه مهدیشهر از ورزش بسیار بالاست و باید در این راستا با برنامه ریزی مناسب تر و تعامل با هیئت های ورزشی ورزش شهرستان را به سطح بالاتری ارتقا دهیم .
وی از حمایت های فرمانداری از ورزش شهرستان تشکر کرد و همچنین از خیرین شهرستان خواست تا به سرمایه گذاری در حوزه ورزش رو آورند و به ورزش نیز اهمیت دهند .
در این نشست روسای هیئت های ورزشی مشکلات و درخواست های خود را در خصوص حمایت از قهرمانان، کمبود کمک های مالی، نبود فضا و امکانات مناسب ورزشی، نداشتن مربیان مجرب، عدم توجه برخی از مسئولین به ورزش کشتی، تاخیر در مساعدت و تعلل در ساخت زورخانه، ساماندهی ورزش کوهنوردی ، و درخواست برای اهتمام در استعداد یابی ورزشی در روستاها را با فرماندار در میان گذاشتند .