منفیمثبت (+1 rating, 1 votes)

بازدید مسئولان از پروژه های عمرانی حرم مطهر امامزاده قاسم (ع) مهدیشهر + گزارش تصویری

صبح دیروز فرماندار شهرستان مهدیشهر به همراه معاون فرهنگی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان مهدیشهر از پروژه های عمرانی در دست ساخت حرم مطهر امامزاده قاسم (ع) زیارت مهدیشهر بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآنی ایران(ایکنا)، شعبه سمنان، در حاشیه این بازدید حجت الاسلام و المسلمین محمد رمضانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه یکی از پروژه ها ساخت زائرسرا می باشد ، افزود : این زائرسرا در ۲ طبقه با کاربری خدماتی _ فرهنگی و مسکونی در حال احداث است .

وی ادامه داد : در این زائرسرا یک واحد مسکونی برای خانه عالم و همچنین یک باب مغازه جهت راه اندازی دارالقرآن حرم ساخته خواهد شد .

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان مهدیشهر با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱ میلیارد ریال جهت احداث این زائرسرا هزینه شده است ، خاطرنشان کرد : اعتبارات این پروژه از محل نذورات حرم ، کمک های خیرین مهدیشهری و اعتبارات اداره اوقاف و امور خیریه استان سمنان و شهرستان مهدیشهر تامین خواهد شد . رمضانی افزود : انشاءالله این زائرسرا در ۲۲ بهمن سال جاری با حضور مسئولین استان و شهرستان افتتاح خواهد شد .

گزارش تصویری مرتبط از سیدمحمد علی شاهمیری :