منفیمثبت (0 rating, 2 votes)
سرانجام با تایید استاندار سمنان

مهدیشهر نیز شهردار خود را شناخت

سرویس خبری مهدیشهر نیوز- خبرهای دریافتی از منابع آگاه در استانداری سمنان حاکی است، حکم انتصاب مهندس شیردل عرب شهردار مهدیشهر به امضای استاندار سمنان رسیده و بزودی ابلاغ خواهد شد.

شیردل عرب که از دوازدهم شهریور امسال با حکم چهارمین دوره ی شورای اسلامی شهر به عنوان سرپرست شهرداری مهدیشهر منصوب شده بود، توانست رای اعتماد کامل اعضای شورای اسلامی شهر و حکم انتصاب مهندس وکیلی را برای تصدی پست شهرداری مهدیشهر به دست آورد .
عرب ۵۰ ساله که فوق لیسانس برنامه ریزی شهری دارد، در طول سه دهه گذشته مسئولیت های اجرایی متعددی را تجربه کرده است.
مسئولیت کمیته امداد بندر خمیر و شهردار بندر چارک در استان هرمزگان، مسئولیت کمیته امداد مهدیشهر، معاونت شهرداری میناب، معاونت شهرداری و معاونت عمران جزیره ابوموسی، معاونت شهرداری بندر خمیر و معاونت شهرداری مهدیشهر بخشی از سوابق اجرایی اوست.
شهرداری مهدیشهر از ۸۶ سال پیش تاکنون، یعنی از هنگامی که اداره ای به نام ” بلدیه سنگسر ” (مهدیشهر ) تاسیس شد، شهرداران متعددی را به خود دیده است. به گواهی اسناد موجود، شیردل عرب بیست و هفتمین شهرداری است که سکان هدایت مهدیشهر را به دست می گیرد.

مهدیشهر نیوز قبول مسئولیت شهرداری در شهری مانند مهدیشهر یقیناً ” دل شیر “می خواهد! و از هم اکنون باید اذعان کرد که “شیردل” عرب مسئولیت پر ریسکی را پذیرفته است. چرا که این شهر ظاهری مانند یک شهرک سینمایی دارد، اما در پس این ظاهر نسبتاً مناسب، زیرساخت شهری قابل قبولی وجود ندارد. عرب ۴ سال فرصت دارد تا علاوه بر جبران عقب ماندگی های گذشته، تراز شهر را به جایگاه شایسته ی یک شهر مهدوی ارتقاء دهد.
البته مشروط بر اینکه اولاً خودی های دلسوز قدری فرصت بدهند، و ثانیاً برخی از دستگاه های ذیربط، که تاکنون برای مهدیشهر فقط ساز مخالف زده اند، کوک سازهایشان را با آهنگ عدالت تنظیم کنند.
همه باید کمک کنیم تا مهدیشهر از محاق مظلومیت خارج شود و طعم عدالت را آنطور که شایسته است، بچشد.
مهدیشهر نیوز برای این شهردار بسیجی و تلاشگر آرزوی موفقیت و سربلندی می کند.

حق نشراستفاده از این مطلب تنها با ذکر نام منبع (مهدیشهر نیوز) بلامانع است.