منفیمثبت (+1 rating, 1 votes)

گزارش تصویری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر

نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی واحد مهدیشهر در پنجمین جشنواره پژوهشی و فن اوری استان سمنان در دانشگاه گرمسار مورد استقبال مسئولین ، اساتید ، پژوهشگران و دانشجویان قرار گرفت .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رهنمای رودپشتی معاون اجرایی ورئیس دفاتر حوزه ریاست دانشگاه آزاد اسلامی به همراه دکتر مظفری نماینده تام الاختیار ریاست عالیه دانشگاه در منطقه ده، دکتر واعظی دبیر هیأت امناء و هیت همراه از نزدیک از آخرین دستاورد ها و پژوهش های علمی نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر در نمایشگاه دستاورد های پژوهشی استان سمنان که در واحد گرمسار برگزار گردید بازدید کردند. در این بازدید ابداعات و اختراعات دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مهدیشهر مورد توجه معاون اجرایی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت .
همچنین نخبگان و صاحبان ایده های پژوهشی این دانشگاه به بیان طرح ها و نظرات خود پرداختند.

جعفری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مهدیشهر درحاشیه برپایی این نمایشگاه هدف از برگزاری نمایشگاه را آشنایی اساتید و دانشجویان با پژوهش و طرح‌های تحقیقاتی در مراکز علمی و دانشگاهی و برقراری ارتباط با پژوهشگران واساتید علاقمند به طرح های پژوهشی بیان نمود .
لازم به ذکر است در این نمایشگاه غرفه‌های متعددی از واحد های دانشگاهی استان سمنان تشکیل و به ارائه محصولات تحقیقاتی پژوهشی خود پرداخته‌اندوقابلیت هاو توانمندی های ربات تمام اتوماتیک مین یاب گروه رباتیک دانشگاه مهدیشهر در این نمایشگاه مورد توجه مسئولین ،اساتید و پژوهشگران قرار گرفت .

گزارش تصویری در همین رابطه :