6661 بازدید

امکانات سایت

نسخه موبایلنسخه موبایل :
چنانچه گوشی تلفن همراه شما امکان اتصال به اینترنت را داشته باشد، می توانید در هر زمان و مکان، به نسخه موبایل مهدیشهر نیوز دسترسی پیدا کنید. نشانی مهدیشهر نیوز موبایلی، http://www.mahdishahr-news.com/?mobile است. توجه کنید، در صورتی که از طریق رایانه وارد این آدرس شوید، تا زمانی که مرورگر شما بسته نشده است، تنها قادر به تماشای نسخه موبایل هستید. برای نمایش نسخه اصلی مهدیشهر نیوز می توانید یک بار از مرورگر خود خارج شده و مجددا وارد شوید و یا روی این لینک کلیک کنید: http://www.mahdishahr-news.com/?nomobile

RSSفید RSS :
نشانی آر اس اس مهدیشهر نیوز http://www.mahdishahr-news.com/?feed=rss2 است. چنانچه تمایل دارید، سرتیتر خبرهای مهدیشهر نیوز در سایت شما نیز نمایش داده شود، می توانید با استفاده از سرویس هایی همچون وبگذر و وارد نمودن نشانی آر اس اس مهدیشهر نیوز ، کد نمایش در وبلاگ و یا وبسایت خود را دریافت کنید.

سنگسری ها در وبمهدیشهری ها (سنگسری ها) در وب :
بسیاری از سنگسری ها در دنیای وب، سایت یا وبلاگ شخصی دارند. لطف اکثر این عزیزان همواره شامل حال این پایگاه است و بعضا مشاهده می شود که مهدیشهر نیوز را به فهرست لینک های خود اضافه می کنند. متاسفانه محور فعالیت مهدیشهر نیوز، اجازه نمی دهد تا بتوانیم لینک همه این سایتها را در قسمت پیوند ها درج کنیم . بخش مهدیشهری ها (سنگسری ها) در وب ، می تواند گستره وسیعی از اینگونه سایت ها و وبلاگ ها را پوشش دهد. نکته اینکه درج نام سایت یا وبلاگ شما، منوط به تبادل لینک نیست. انتخاب درج و یا عدم درج لینک مهدیشهر نیوز با شماست. بنابراین اگر سایت یا وبلاگی دارید که در لیست مهدیشهری ها (سنگسری ها) در وب دیده نمی شود، حتما از طریق تماس با ما، آن را اعلام کنید.

سنگسری ها در وبنقشه مهدیشهر (سنگسر)
مهدیشهر نیوز از سال ۱۳۸۸، کار بر روی نقشه های مهدیشهر را تحت استانداردهای شرکت گوگل آغاز کرد و دو سال بعد در سال ۱۳۹۰ آن را تکمیل نمود. جزییات پروسه نقشه سازی را می توانید در این پست مشاهده کنید. به جرات می توان گفت، نقشه مهدیشهر ( سنگسر ) در گوگل مپس، یکی از کامل ترین نقشه های موجود در تاریخ این شهر است. برای دسترسی به نقشه می بایست به این صفحه مراجعه کنید.

 ….. ادامه دارد !

۱ دیدگاه

  1. از بروز بودن سایتتان ممنونم.از زحمات شما هم تشکر می کنم.

    نظر شما ؟ Thumb up 6 Thumb down 1

دیدگاه خود را بنویسید
*مورد نیاز